• Wat een bizarre bekeravond ,slecht voetbal,1 kans voor ons ,1 voor de tegenpartij,scheidsrechter die na 22 minuten geblesseerd uitvalt,en die vervangen wordt door de trainer die letterlijk zei ik ben niet partijdig

    Grensrechters die hun stempel op de wedstrijd drukten,al met al namen we de strafschoppen beter als Duiveland,en miste alleen good old Eddy Mathijsse,en werd de beslissende strafschop door jo 19 speler Wessel van Stel feilloos ingeschoten

    Conclusie Meeuwen 2 staat er goed voor we staan maar 2 punten achter op koploper Heerjansdam en zitten bij de laatste 24 in de beker van zuid 1,we scoren wel erg weinig, maar verdedigend is het top, we gaan natuurlijk proberen om kampioen te worden,en mocht dat niet lukken dan hopelijk een periode

    Ik wens een ieder prettige feestdagen en een gezond en succesvol 2019
    Groet Adrie van Belzen