• Meeuwen JO19 speelt halve finale op 20 april.

  6 apr 2019
 • De Meeuwen JO19 speelt op zaterdag 20 april de halve finale van de districtsbeker in Nieuwerkerk tegen S.K.N.W.K JO19-1. Het betreft de Zwaluwen Jeugdbeker 2e t/m 4e klassers. Inzet van de wedstrijd is een finaleplaats tijdens de districtsbeker dag op zaterdag 1 juni a.s.
   
  Meeuwen JO19-1 kwam in de competitie voor de winterstop, wat punten betreft, laat op stoom en degradeerde van de 2e klasse naar de 3e klasse. In de beker gaat het de groen-witten prima af, en ook tegen 2e klassers werd gewonnen. In de laatste twee knock-out wedstrijden werden HPC '19 (20 oktober 2018: 0-3) en Yerseke (2 februari 2019: 3-1) verslagen.
   
  De aftrap op sportpark 't Springer staat gepland om 11:15 uur. Ondanks het Paasweekend toch een oproep aan familieleden, vrienden en supporters om de jongens te komen aanmoedigen in Nieuwerkerk. 
   
  Namens elftalleiders en trainer van harte welkom,
   
  Adrie Boogaard
  Jack Marteijn
  Pieter Roelse