• VR2 Veld Zaterdag vrouw

  • Team info

    Meeuwen VR2 speelt dit seizoen in de 5e klasse 851.

    Op de site van de Meeuwen kunt u zoals gebruikelijk het programma, uitslagen en wedstrijdverslagen lezen.


     

     

       
     

     

     

     

     

     

     

     


    Meer info over dit team in de bewaarbrief seizoen 2020-2021 pagina 11.

    Download PDF:Bewaarbrief.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden De Meeuwen VR2 (216 Vrouwen Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Arnemuiden VR142119817
    2De Noormannen VR122008446
    3ST Serooskerke / Veere VR222006246
    4De Meeuwen VR24202913-46
    5VCK VR131209815
    6IJzendijke VR331119454
    7DwO'15 VR13111910-14
    8SVO 's-Heer Arendskerke / Wolfaartsdijk VR111002023
    9Zaamslag VR121018533
    10Bevelanders VR121016333
    11ST Serooskerke / Veere VR1310268-23
    12SVO DKS'17/Axel VR3310259-43
    13ST Apollo '69/Luctor Heinkenszand VR1301237-41
    14ST Nieuwdorp/Patrijzen VR23003210-80
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.