• Alle ingredieenten waren aanwezig om ons te kwalificeren voor de kwarfinale beker zuid 1,goeie selectie,prima weer,tegenstander waar we goede resultaten tegen hadden geboekt in de afgelopen 2 jaar,maar het pakte anders uit

    Van af de 1e minuut drong Walcheren ons met prima positiespel terug,en konden we alleen maar kansloze ballen naar voren schieten,en onderschepten we al een bal ,was er geen diepgang,zo dat we weer snel de bal kwijt waren

    Het duurde pas tot de 43e minuut alvorens we achter kwamen,van af de aftrap kwamen we op gelijke hoogte ,een schitterende lob van Sjoerd verdween in het doel,maar wat bij Walcheren gebeurde overkwam ons ook,van af de aftrap zonder dat een Meeuwen speler de bal beroerd had werd het 2-1

    Na de rust hoop je dan dat het nog een wedstrijd wordt,maar 10 minuten was de wedstrijd gespeeld 4-1,er werden nog 5 wissels toegepast,maar ook dit veranderde weinig aan het spelbeeld,Walcheren geloofde het wel,en Meeuwen was onmachtig

    De eindstand werd vlak voor tijd nog bepaald op 5-1

    Conclusie een zeer slecht Meeuwen ,maar de kans op revanche kan al snel plaatsvinden a.s. zaterdag krijgen we ze voor de competitie thuis,met een wedstrijdinstelling die dan veel beter is,en op ons vertouwde gras moeten we deze sterke tegenstander hopelijk met 0 punten richting Vlissingen sturen